-
Muuta päivämäärää ilmaiseksi
-
Valitse paikkasi
-
Maksa euroilla
-
+4 miljoonaa myytyä lippua
Uusi haku
Tietoa meistä
Samankaltaisia elämyksiä
-
1. Disneyn The Lion King – Lontoo
Paikka: The Lion King, ti, 21 hei 2026 - su, 16 to 2027Alkaen 50,90 €
-
2. Cabaret
Paikka: Cabaret, ma, 20 hei 2026 - la, 30 tam 2027Alkaen 67,50 €
-
3. ABBA Voyage
Paikka: ABBA Voyage, ma, 20 hei 2026 - su, 28 hel 2027Alkaen 84,80 €
-
4. Moulin Rouge! The Musical
Paikka: Piccadilly Theatre, ma, 20 hei 2026 - la, 9 tam 2027Alkaen 34,70 €
-
5. Mamma Mia - Lontoo
Paikka: Novello Theatre, ma, 20 hei 2026 - la, 13 maa 2027Alkaen 50,90 €
-
6. Hadestown
Paikka: Lyric Theatre, ti, 21 hei 2026 - su, 27 kes 2027Alkaen 35,40 €
-
7. The Book of Mormon
Paikka: Prince of Wales Theatre, ma, 20 hei 2026 - la, 23 tam 2027Alkaen 50,90 €
-
8. Les Misérables
Paikka: Sondheim Theatre, ma, 20 hei 2026 - la, 13 maa 2027Alkaen 70,10 €
-
9. Wicked the Musical
Paikka: Apollo Victoria Theatre, ti, 21 hei 2026 - su, 30 to 2027Alkaen 37,60 €
-
10. The Devil Wears Prada
Paikka: Dominion Theatre, ma, 20 hei 2026 - la, 6 hel 2027Alkaen 42,70 €
Lippuja: Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali Alkaen 25,50 €
2 Liput, ke, 22 hei 2026
Ladataan...
Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali
Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali
ke, 22 hei 2026 – su, 27 syy 2026 , I’m Every Woman - The Chaka Khan Musical .
- Luokka
Juhli musiikki-ikonin voittamatonta henkeä! Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali saa maailmanensi-iltansa Lontoossa. Koe funk-ruhtinattaren elämä, rakkaus ja legendaarinen ääni tässä sähköistävässä uudessa musikaalissa Troubadour Wembley Park Theatrella.
Tämä on uutuustuote, jonka on nyt varattavissa. Lisätiedot saatavilla suomeksi pian!
Juhli musiikki-ikonin voittamatonta henkeä! Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali saa maailmanensi-iltansa Lontoossa. Koe funk-ruhtinattaren elämä, rakkaus ja legendaarinen ääni tässä sähköistävässä uudessa musikaalissa Troubadour Wembley Park Theatrella.
Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali ei ole enää saatavissa
Juhli musiikki-ikonin voittamatonta henkeä! Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali saa maailmanensi-iltansa Lontoossa. Koe funk-ruhtinattaren elämä, rakkaus ja legendaarinen ääni tässä sähköistävässä uudessa musikaalissa Troubadour Wembley Park Theatrella.
Kohokohdat
-Maailmanensi-ilta Lontoon West Endissä vuonna 2026!
-Tutustu kymmenkertaisen Grammy-voittajan Chaka Khanin kertomattomaan tarinaan
-Sisältää ajattomia hittejä kuten "Ain’t Nobody", "I Feel for You" ja "Tell Me Something Good"
-Voimaannuttava matka viiden vuosikymmenen musiikin, aktivismin ja sinnikkyyden läpi
-Vahva kunnianosoitus yhdelle musiikin rohkeimmista ja rakastetuimmista äänistä
Mitä odottaa?
Tunne voima, intohimo ja ääni todelliselta legendalta, kun Olen jokainen nainen – Chaka Khanin musikaali valtaa Lontoon Troubadour Wembley Park Theatren maailmanlaajuisessa ensi-illassaan.
Tämä säkenöivä uusi tuotanto seuraa Chaka Khanin uskomatonta matkaa – Chicagon kaduilta supertähteyteen – rehellisyydellä, sydämellä ja unohtumattomalla musiikilla.
Kymmenellä Grammy-palkinnolla ja yli 100 miljoonalla myydyllä levyllä Chakan ääni määritteli kokonaisen sukupolven. Mutta kuuluisuuden takana on tarina sinnikkyydestä, rohkeudesta ja määrätietoisuudesta. Musikaali vie sinut kulissien taakse tutkimaan hänen taisteluitaan musiikkiteollisuudessa, oikeudenmukaisuuden puolustamista ja henkilökohtaisia voittoja.
Mukana Chakan suurimmat hitit – kuten "Ain’t Nobody", "Sweet Thing", "I Feel for You" ja paljon muuta – tämä show herättää hänen perintönsä eloon ennennäkemättömällä tavalla. Näe hänen yhteistyönsä musiikin ikonien kuten Princen ja Stevie Wonderin kanssa ja tutustu naiseen, joka muutti musiikkia ikuisesti.
Rohkea, loistava ja tinkimättömän inspiroiva – tämä on enemmän kuin musikaali. Se on kunnianosoitus maailmanlaajuiselle ikonille.
Miten toimin?
Miten saan lippuni?
E-lippusi toimitetaan sinulle sähköpostitse pian varauksen jälkeen.
Tärkeää tietoa
Lippukategoriat
Sopiiko tämä minulle?
Aukioloajat
Mitä ei sisälly hintaan?
Muuta päivämäärää ilmaiseksi Muuta päivämäärää ilmaiseksi
Nyt voit muuttaa varauksesi päivämäärää veloituksetta! Lähetä muutospyyntö Ota yhteyttä -sivulla olevaa lomaketta käyttämällä tai ilmoita meille sähköpostilla uusi päivämäärä viimeistään 5 päivää ennen varattua päivämäärää.
Välitön vahvistus
Mobiililippu saatavissa
Kesto: tunti
Saapumisohjeet
I’m Every Woman - The Chaka Khan Musical
Osoite
Troubadour Wembley Park Theatre,
3 Fulton Rd,
Wembley Park,
Wembley HA9 0SP
Tuki
Tarvitsetko apua? Me autamme sinua mielellämme!